درب ضد سرقت ترکتنوع رنگی متریال در روکش های درب ضد سرقت بسیار زیاد خیلی شده است بصورتی که حتی سازندگان در برخی از مواقع قابلیت تشخیص انواع روکش درب ضد سرقت را ندارند. اما در ابتدا می بایست اشاره بشود که بسیار زیاد از انواع روکش درب ضد سرقت از کشور های اروپایی بخصوص کشور همسایه ترکیه وارد می شود. اما بسیاری از فرآیند های تولید درب ضد سرقت نیز توسط مهندسین ترکیه در ایران راه اندازی شده است. روکش های نو که مورد استفاده می شود روکش های گردو آمریکایی و بلوط آمریکایی است . دلیل مصرف از این نوع روکش ها این است که طرح نقش چوب گردو بلوط خیلی قشنگ است و در بعضی از مواقع بخصوص جهت چوب گردو نیازی به مصرف از رنگ های متنوع با شاپان ناست با استفاده از خود رنگ آسان طرح نقش زیبا یی روکش درب ضد سرقت ایجاد می شود. اما مصرف از روکش های وارداتی اروپایی کانادایی آمریکایی باعث می شود که هزینه ی نهایی در ضد سرقت بیشتر از معمول تمام شود ولی در کنار این عمر قشنگ یی خاصی را جهت در ضد سرقت به ارمغان می آورد. بلوط به دلیل تغییرات آوندی در ساختار ریز خود بزرگ بودن آوندهای چوب انتها و چوب انتها خود نقوش زنده ای را ایجاد می نماید اما به جز رنگ های هم رنگ می توان از رنگ های پلی استری رنگی برای رنگ آمیزی این نوع روکش درب ضد سرقت مصرف کرد. در کنار این یک نوع روکش وجود دارد که خیلی زیاد در ایران مورد استقبال است مصرف از روکش ملچ است که نقش زیبا و زنده ای را بوجود می آورد. ا از روکش های hpl و روکش های ملامینه نیز برای روکش درب ضد سرقت استفاده می شود که زیاد مورد استقبال قرار گرفته است. طرح های پاییز بهار زمستان بر روی درب ضد سرقت می تواند علامت زندگی باشد که زیاد قشنگ و دل فریب است . نوع دیگر روکش درب ضد سرقت روکش راش است که ممکن است بتوان گفت بیشتر اندازه مصرف را در بین روکش ها دارد و دلیل آن قیمت مناسب طرح های مناسب این نوع روکش است . بر روی روکش های راش رنگ های متنوع گردویی سیر روشن و ماهاگونی و غیره بوجود می آید که زیاد زیبا است استقبال خوب ی از طرف خریداران شده است.

درب ضد سرقت دولنگه

همان گونه که معین است درب ضد سرقت دولنگه از درب های تک لنگه از امنیت کمتری برخوردار است. به پهنای بالای درب ضد سرقت دولنگه میزان پایداری درب نسبت به درب های تک لنگه پایین تر است. در کنار این مورد رگلاژ درب ضد سرقت دولنگه در کارخانه در محل پروژه نصب آن بسیار زیاد سخت است به اینکه یک طرف درب بر روی لنگه درب میشیند همین دلیل باعث كم شدن پایداری می شود. در درب ضد سرقت دولنگه خوبتر است از پاشنه سنگی جهت درب مصرف شود که هیچگونه ورودی از زیر درب انجام نشود. نوع رویه جهت درب ضد سرقت دولنگه شبیه درب های تک لنگه است با این تفاومت که به دلیل قرینه بودن این نوع درب ها در عرض های کمتر از ۱۸۰ سعی می شود که لنگه درب بازشو کمی بزرگتر از لنگه درب ثابت باشد. در درب ضد سرقت دولنگه چنانچه نمای درب برجسته باشد پشت درب از نمای CNC آسان مصرف می شود. در پشت لنگه ثابت از قفل های ویِژگزینشه در بالای درب برای پایداری خوبتر لنگه ثابت مصرف می شود که ایستایی درب ضد سرقت دولنگه ارتقا پیدا نماید . در کنار این مورد بارگیری این نوع درب در کارخانه انبار کارخانه حرکت درب در طول خط تولید سخت تر از درب های معمولی است . مصرف از لولاهای ترکیه ای بایستی بیشتر از میزان معمول درب های تک لنگه انجام شود و اصولا می توان گفت اقطعا ل افتادگی درب در طی زمان و خارج شدن از رگلاژ بیشتر از درب های معمولی است . اما نوع روکش این نوع درب ها هم شبیه بقیه درب های دو لنگه است ولی خوب از روکش چوبی با رنگ پلی استر مصرف شود این به این دلیل است که با هر گونه زخم خش بر روی روکش چوب می توان با مصرف ار بتونه هم رنگ روکش چوب را اصلاح کرد رنگ دوباره به روکش چوب داد.

آتار درب سلماس

شرکت درسام نمایندگی فروش درب های ضد سرقت آتار درب در تهران است . علاوه بر این نوع درب های ، درب های داخلی آتار درب سلماس نیز برای ارائه به مشتریان موجود است . کارخانه آتار درب سلماس در حدود ۲ دهه تجربه در زمینه تولید درب های ضد سرقت و درب های HDF درب های MDF درب های ضد حریق است . آتار درب سلماس یکی از قطب های تولید درب در ایران خاورمیانه است و این شرکت پروژه های بسیاری را در کشورهای همسایه بخصوص حوزه خلیج فارس به اتمام رسانده است. مدیریت کارخانه توسط متخصصین امر با بالاترین سطح تحصیلات مدیریت می شود. اکثر افرادی که در چارت سازمانی کارخانه آتار درب مشغول به کار هستند از افراد بومی منظقه سلماس است . محل کارخانه در شهرک صنعتی سلماس است و نزدیکی کارخانه به ترکیه فرصت خوب ی را به این مجموعه داده است که اکثر یرآق را از کشور ترکیه و بخصوص رویه های درب های ضد سرقت و رویه های درب های داخلی را از کشور ترکیه وارد کنند. یکی دیگر از خصوصیات ی درب های آتار درب سلماس قیمت پایین این درب در مقایسه بابقیه کارخانجات تولید داخل است . اما بایستی بیان شود که گاهی از نمایندگی محصولات کارخانه آتار درب سلماس را به نام ترک ترکیه روانه بازار می کنند که کار مناسب ای ناست . در سالیان اخیر کارخانه آتار درب دراین فکر بوده است که مد های جدید درب های ضد سرقت و داخل را روانه بازار نماید . قابلیت تولید بالا و کیفیت رویه های مورد استفاده از خصوصیات ی منحصر بفرد بی ب آتار درب سلماس است . نمایندگی های بسیار زیاد ی در کشور در حال ارائه کالاها آتار درب است فروش محصولات آتار درب سلماس می تواند امنیت را در سطح کشور فراهم کنند.